Přeskočit na obsah
Menu
Nové motivy oblíbených nálepek do vany – tentokrát motivy autíček a zvířátek na farmě

Nové motivy oblíbených nálepek do vany – tentokrát motivy autíček a zvířátek na farmě

Být na chvilku dopravním policistou nebo farmářem mohou děti už i během koupání – a to díky naším nejnovějším nálepkám do vany. Upozornění pro rodiče: počítejte s nesouhlasem po oznámení, že je čas vyjít z vany ven. 🙂

Ano z pohledu dětí
Hra s nálepkami přispívá k rozvoji logického myšlení, paměti, jemné motoriky i kreativity – a obyčejné koupání tak dostává nový rozměr. Zajisté ocení praktické balení v síťovaném pytlíčku, které ulehčuje jejich skladování. A co je nejlepší, zatímco se děti budou bavit, vy získáte čas na jejich okoupání. Nálepky do vany jsou vyrobené z nenasákavého měkkého materiálu, který je příjemný na dotyk a zároveň odolný vůči roztrhnutí. V kažedém balení najdete 20 rozkošných nálepek.

Ano z pohledu dětí
S jakými zvířátky se pase kozičky na farmě? Koho pozoruje kočička? Kam spěchají hasiči? A kolik auto stojí v koloně?.. i obyčejné koupání může být fantastickým dobrodružstvím a prostorem pro úchvatné příběhy. Navíc, použití nálepek je jednoduché. Stačí je ponořit do teplé vody a jemně přitlačit ke stěně vany. Že za autobusem nakonec nejel taxík, ale popelářské auto? Nevadí, nálepky se dají jednoduše přilepovat a odlepovat. Přilnutí není silné.

Nálepky do vany Auta na cestě a Zvířátka na farmě si můžete zakoupit samostatně nebo ve výhodném balíčku.

Vhodné pro děti od 3 let.