Přeskočit na obsah
Menu
Nové Nálepky do Vany! Objevte Puzzle ptáčky a Mořské puzzle - Yoopy.cz

Nové Nálepky do Vany! Objevte Puzzle ptáčky a Mořské puzzle

Oblíbenou edici Nálepek do vany jsme rozšířili o puzzle motivy, které kreativním způsobem propojují zábavu s mentálním cvičením. Jsme přesvědčení, že tato vychytávka zaujme i malé nezbedníky, kteří koupání moc nemusí.

Kam se vydala malá želvička na výlet? Koho pozvala sova na oslavu? Ve vzduchu i v moři se odehrává množství příběhů, které si dítě poskládá přímo na stěnu vany. Stačí spojit dílky do jednoho obrázku a vymýšlení úchvatných pohádat může začít. Rozkošné zvířátka zajisté poslouží jako inspirace mnohých příběhů, jejichž autorem i vypravěčem je vaše dítě.

   

 

Použití nálepek do vody je velmi jednoduché. Stačí je ponořit do teplé vody a ve správném pořadí je přitlačit ke stěně vany. Děti se výborně zabaví a rodiče získají čas na koupání svého drobka. Nálepky zároveň stimulují dětskou kreativitu, formují manuální zručnosti a rozvoj logického myšlení i představivosti.


Každou sadu (Mořské puzzle/Puzzle ptáčci) tvoří 18 kusů nálepek. Jsou balené v praktickém síťovaném pytlíčku, které ulehčuje jejich skladování. Dodáme, že nálepky jsou vyrobené z nesavého měkkého materiálu, který je příjemný na dotyk a zároveň odolný vůči roztrhnutí.  


Benefity:

  • opakované využití - stačí namočit a nalepit
  • rozkošné motivy, které upoutají pozornost dítěte
  • rozvoj jemné motoriky, soustředěnosti a vizuálně-prostorového uvažování 
  • podpora fantazie dítěte
  • dlouhá životnost - nálepky se netrhají
  • velikost nálepek je ideální pro dětské ručky
  • vyrobené z bezpečného materiálu
  • nálepky jsou jednoduše omyvatelné

Vhodné pro děti od 3 let.


Návod na použití: Navlhčete nálepky teplou vodou a přilepte je na stěnu vany (přilnutí není silné, nálepky je možné libovolně přemisťovat). Nepoužívejte na jiné povrchy (dlaždice, stěny, dřevo), lepící efekt nemusí fungovat správně. Nálepky osušte nepotisknutou stranou nahoru. Po vyšušení jsou připravené na opětovné použití. 


Nálepky do vany - Mořské puzzle a Puzzle ptáčci si můžete zakoupit na našem e-shopu samostatně nebo ve výhodnějším balíčku.